Головна » Файли » Студентське дозвілля » Студентське дозвілля

СТУДЕНТСЬКЕ ДОЗВІЛЛЯ
02.12.2018, 22:15

Майбутні журналісти, рекламісти, піарники є активними учасниками громадського, культурно-мистецького життя інституту, університету, міста Вінниця. Важливою складовою естетичного, патріотичного виховання є подорожі до визначних історичних місць Подільського краю. Систематичне проведення різноманітних творчих конкурсів, мистецьких акцій, продумане їх проведення є дієвим стимулом для виявлення та розвитку талантів.

Уже стали традицією культпоходи до обласного академічного муздрамтеатру ім. М. Садовського на прем’єрні покази вистав та перегляд найкращих драматичних постановок.

Щороку студенти-журналісти здійснюють екскурсійну поїздку до с. Якимівка Оратівського району, де беруть участь у Фестивалі-конкурсі українського борщу, який проводить заслужений журналіст України Ганна Секрет. У вересні 2015 року студенти посіли 1 місце серед наймолодших учасників.

Юні журналісти та рекламісти  є активними учасниками танцювального колективу інституту філології й журналістики «Butterfly» (керівник – студент Єлисей Комарницький), який бере участь в усіх інститутських та університетських заходах; команди КВН «Ті, що греблю рвуть»; мають можливість відвідувати гурток естрадного співу у мистецькому центрі ВДПУ.

 Студенти інституту організовують цікаве й різноманітне дозвілля. Традиційним стало проведення заходів, присвячених Дню працівника освіти, Дню студента, Дню української писемності та мови, Дню рідної мови, зустрічей з випускниками інституту «Подільська весна», конкурсів-оглядів художньої самодіяльності, конкурсу «Агов, таланти!»,  «Красуня інституту», зустрічей з письменниками та поетами-земляками, відомими журналістами, виставок творчих робіт студентів з прикладного та образотворчого мистецтва, літературних вечорів.

.Молодь, наділена даром художнього слова, знаходить однодумців у літературній студії «Вітрила», яка має 60-літню історію. Літстудійці опановують секрети поетичної майстерності, читають та обговорюють свої твори, готують їх до публікації в різних виданнях.

Випробувати свій журналістський талант на практиці студенти інституту мають можливість в межах творчого об’єднання «Репортер». Спробувати себе в ролі радіожурналіста можна на радіостудії «Юнітон». Щодня в коридорах університету лунають знайомі голоси ведучих, приємна музика та підбірка цікавих радіопередач, створених студентами. Належна увага приділяється і молодим фотографам. Учасники фотогуртка «Світ у фотооб’єктиві» щорічно організовують тематичні виставки світлин на коридорі інституту та у музейно-просвітницькому центрі університету.

Популярною серед студентів та викладачів навчального закладу є газета «Студентська територія» (зараз онлайн-видання), яку редагують майбутні мас-медійники. У грудні 2010 р. на Шостій Всеукраїнській виставці-конкурсі газетних видань «Молодіжний акцент», що проходила в Запоріжжі, цей часопис зайняв почесне 1 місце у номінації «Краща студентська преса України». У 2013 році газета посіла почесне 2 місце в номінації «Краща студентська преса України».  

На кафедрі активно функціонує добровільне студентське об’єднання «Publicus». Головна мета об’єднання – удосконалювати журналістську майстерність студентів, готувати й редагувати матеріали про навчально-виховний процес, діяльність університету, інститутів, різних музичних, мистецьких та культурних заходів.

Студенти закріплені за усіма інститутами нашого університету, а також виховним відділом, бібліотекою, профкомом. Інформацію про заходи в різних структурних підрозділах розміщують на шпальтах університетської газети «Педагог», над створенням якої також працюють студенти-журналісти.

Об’єднання «Publicus» співпрацює із студентським радіо «Юнітон», яке завжди спирається на інтереси своїх слухачів і працює за такими напрямками роботи: інформаційний (служба інформації готує і проводить випуски новин, у яких висвітлюють основні новини світу, держави, міста і студентського життя); культурологічний (створюються програми, які знайомлять студентів з шедеврами світової та української культури); просвітницький (програми спрямовані на поглиблення знань, передачі краєзнавчого характеру тощо); розважальний та музичний.

Для усіх шанувальників вітчизняного кінематографу гостинно відкриває двері «Клуб українського кіно», де на широкому екрані демонструються художні та документальні стрічки, передбачені навчальною програмою.

Кафедра журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю готує не просто фахівців за кваліфікацією журналіст, фахівець з реклами та зв’язків з громадськістю, а дає надзвичайно високий рівень теоретичної та практичної гуманітарної підготовки, забезпечує всебічний розвиток сучасної молодої людини.

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Студентське дозвілля | Додав: Gandzuk
Переглядів: 475 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar