Головна » 2017 » Березень » 24 » ЖУРНАЛІСТИ ЗВІТУВАЛИ ПРО ПРАКТИКУ В ЗМІ
00:56
ЖУРНАЛІСТИ ЗВІТУВАЛИ ПРО ПРАКТИКУ В ЗМІ

21 березня 2017 р на факультеті філології й журналістики ім. Михайла Стельмаха відбувся захист виробничої практики студентів 4 курсу напряму підготовки «Журналістика».

На заході були присутні: керівник практики, асистент Мирослава Чорнодон, куратор групи, доцент Уляна Лешко, завідувач кафедри, доцент Віталій Гандзюк, доцент Володимир Каленич.

Цьогоріч для набуття практичного досвіду вони обрали не лише місцеві ЗМІ (газета «Місто», радіо «Хвиля», телеканал «Вінниччина» та «ВДТ», прес-служби), а й столичні («Новий канал», журнал «Караван історій» та «Автоцентр»).

Студентам вдалося оволодіти комплексом знань про специфіку функціонування обраного засобу масової інформації, спробувати себе в ролі повноцінних членів редакції, підготувати газетні матеріали, радіопрограми та сюжети за редакційним завданням та за власною ініціативою.

Зважаючи на те, що це остання практика на бакалавраті, студенти 4-Ж групи взяли від неї максимальну користь. Практиканти, маючи досвід попередніх років, успішно виходили з будь-якої складної ситуації. Задля досягнення поставленої мети майбутні медійники вдавалися до застосування теоретичних знань, журналістської майстерності та винахідливості. На підтвердження того, що практиканти оволоділи навичками в усіх видах ЗМІ, студенти підготували колективний відеозвіт.

Ірина Мірошніченко

Переглядів: 162 | Додав: Gandzuk | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
avatar