Головна » 2017 » Листопад » 12 » ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ЮЛІЇ МЕЛЬНИК
18:56
ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ ЮЛІЇ МЕЛЬНИК

Майстер-клас від кореспондента «Газети по-українськи» та журналу «Країна»  відбувся у Вінницькому педуніверситеті 25 жовтня. Досвідом зі студентами-журналістами 1 та 2 курсів поділилася випускниця кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Юлія Мельник.

Зустріч пройшла у формі діалогу, зокрема гостя – журналіст рубрики «Діаспора» – розповіла про мовне питання у газетних публікаціях (у більшості матеріалів використовується суржик та розмовна мова), навела приклади того, як наші співвітчизники, перебуваючи за кордоном, досягають успіхів у своїх починаннях.

Обговорювали й проблеми гармонійного поєднання роботи та відпочинку, а також студенти отримали поради щодо покращення журналістської майстерності. Відповіді на запитання журналістка ілюструвала історіями з власного досвіду. Про свою роботу зазначила, що працювати доводиться в режимі «три в одному»: готувати матеріали для газети, журналу та сайту.

Наприкінці зустрічі Юлія Мельник підкреслила, що робота журналіста нелегка, адже робочий день нерідко переходить у робочу ніч, а тому необхідно вміти планувати, а також любити свою професію.

Дмитро ТЕТЮХА

Переглядів: 114 | Додав: Gandzuk | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
avatar