Головна » 2017 » Грудень » 12 » Нові медіа – вічні цінності
01:17
Нові медіа – вічні цінності

На кафедру журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю завітав Руслан Кухарчук – президент міжнародної громадської журналістської організації «Новомедіа», який тривалий час був головним редактором телеканалу «2+2», працював у газеті «Столичные новости», 11 років очолював християнську газету «Камінь наріжний».

Це людина, яка нині професійно займається і політичною, і християнською журналістикою. «Новомедіа» – об'єднання людей, засноване на духовній єдності та фахових інтересах.

Щорічно громадська організація проводить фестиваль «Новомедіа форум», який дає змогу передусім журналістам-початківцям поспілкуватися зі спікерами з різних телеканалів, радіо та газет. Захід проходить у першу п’ятницю − суботу листопада, а в березні відбувається щорічна християнська конференція, участь у якій можуть взяти люди, яких цікавить релігійна проблематика.

До того ж, асоціація «Новомедіа» дає змогу всім охочим навчатися у Школі журналістики. Навчання триває упродовж 2 місяців, щосуботи, за авторським підручником «Новый журналист». Викладачі – практикуючі журналісти, які знають зсередини сучасну мас-медійну галузь.

Ірина Кальченко

Переглядів: 143 | Додав: Gandzuk | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar